Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/plugins/rocket-lazy-load-pl_PL.mo) is not within the allowed path(s): (/home/olodom/domains/patisoltysik.pl:/tmp:/var/tmp:/home/olodom/.tmp:/home/olodom/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/olodom/domains/patisoltysik.pl/public_html/wp-includes/l10n.php on line 783
» dziecięce męskie marzenie

Blog Pati Sołtysik prosi o zaakceptowanie plików cookie związanych z działaniem strony internetowej. Więcej informacji o plikach cookie i przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce ochrony prywatności.późniejAKCEPTUJE

dziecięce męskie marzenie

Już jutro 1 czerwca i bardzo ważne święto- Dzień Dziecka. To dzień, w którym i mniejsze i większe dzieci powinny czuć się wyjątkowo. Ze swojego dzieciństwa zawsze pamiętam to święto bardzo radośnie i szczególnie. Zdecydowanie to był „mój dzień” i tak też chcę aby czuł Staś.

Uważam i zawsze to podkreślam, że najważniejsze to co możemy dać naszym dzieciom to wspólny czas i miłość . Z drugiej strony każdy z nas, a szczególnie taki mały człowiek ma swoje często bardzo konkretne materialne marzenia. Jako mama uwielbiam je spełniać i myślę że mamy oboje z tego tyle samo radości. 

W tym roku jak wiemy ciężko zrealizować wiele planów i atrakcji i tym bardziej jestem dumna, że udało mi się razem z Volvo Wadowscy  spełnić bardzo dziecięce ale jakże męskie marzenie Stanisława. Szczerze mówiąc nawet bardziej cieszyłam się na ten odbiór samochodu dla Staszka niż na odbieranie mojego Volvo.

Od razu uprzedzam pytania – takie atrakcje są dostępne dla wszystkich małych kierowców i wystarczy zapowiedzieć u Wadowskich „specjalny odbiór małego samochodu”. Ja tak zrobiłam i w sobotę Staś najszczęśliwszy na świecie przyszedł do salonu Volvo przy ulicy Łokietka i powiedział:  „dzień dobry przyszedłem z mamą po moją nową furę”. 

Niebieskie Volvo przewiązane czerwoną kokardą czekało na nowego małego właściciela wśród dorosłych i poważnych samochodów. Mnie totalnie rozczulił ten widok, a Staśka wprawił w maksymalną euforię. Wszystko odbyło się jak w dorosłym świecie. Nawet pan Krystian, który kilka miesięcy wcześniej sprzedał mi moje Volvo przywitał Stanisława i pogratulował zakupu. Staś był bardzo dumny i szczęśliwy podczas całej „transakcji”. 

Na koniec dumnie wyjechał z salonu przez specjalną bramę swoim nowym samochodem. Wiem że w całej tej sytuacji najbardziej wartościowe i wyjątkowe było to w jaki sposób odebrał swój wymarzony prezent. Od razu dzwonił do taty na FaceTime aby relacjonować wyjątkowe wydarzenia… i powiedział, że spełniły się jego marzenia! Wiem, że tak niewiele potrzeba było aby Staś poczuł się wyjątkowy i ważny. Wspomnienia i emocje są bezcenne, a cała reszta czyli samochód, cóż jak mówi slogan z reklamy jednej z kart płatniczych- za całą resztę zapłacisz… (droga mamo z przyjemnością).

Staś już planuje specjalne miejsce dla swojego auta przy naszym nowym domu- oczywiście jeszcze nie wie, że mamusia już dokładnie wszystko przemyślała i zorganizowała… ale to jeszcze chwilka. Jedno jest pewne- już za kilka tygodni przed nowym domem będą parkowały dwa niebieskie samochody, a wizyta w salonie i tegoroczny Dzień Dziecka na długo pozostanie w pamięci Stasia… i mojej zdecydowanie też. Fajnie jest być dzieckiem, ale mamą chyba jeszcze fajniej. Pierwszy czerwca to zdecydowanie nasze wspólne święto!


Kontakt do salonów Volvo Wadowscy w Krakowie

link do Volvo Staszka

2.9 10 votes
Article Rating

Patrycja Sołtysik31 maja, 2020share

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x