Blog Pati Sołtysik prosi o zaakceptowanie plików cookie związanych z działaniem strony internetowej. Więcej informacji o plikach cookie i przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce ochrony prywatności.późniejAKCEPTUJE

Jesienny beret

Historia każdego związku jest inna i wyjątkowa. Z moim mężem poznaliśmy się rok wcześniej zanim zaczęliśmy się spotykać. Wcale to nie była miłość od pierwszego wejrzenia, chociaż Andrzej twierdzi inaczej 😉 Do prawdziwych randek doszło dopiero we wrześniu 2011 roku. I chociaż oboje konsekwentnie broniliśmy się przed rodzącym się między nami uczuciem… jednak miłość podejmowała za nas decyzje. Czasem mam wrażenie „jakby to było wczoraj” , a z drugiej strony wiem jak długa i kręta była nasza droga do szczęścia i ile czasu minęło … Za nami osiem pięknych i intensywnych lat. Nie brakowało momentów zwątpienia i trudnych chwil, ale z perspektywy czasu to wszystko po prostu nas umocniło. 

Wiele wspomnień odżyło we mnie przy okazji tych właśnie zdjęć. Gdy pokazałam Andrzejowi efekty tej sesji od razu powiedział: tak dawno nie widziałem Cię w berecie ! Wyglądasz tak jak wtedy … 

No właśnie „wtedy”- to był magiczny wrzesień osiem lat temu .  Jak zaczynaliśmy się spotykać nosiłam takie właśnie paryskie beretki … i miałam grzywkę ( do której co jakiś czas mam pomysł wrócić). W pewnych aspektach nic mnie nie różni od tamtej młodej dziewczyny w berecie, a z drugiej strony z facetem, w którym wtedy dopiero się zakochiwałam stworzyłam cudowną rodzinę, mamy syna i mnóstwo wspólnych chwil razem. Pod tym względem mam wrażenie, że od tamtej studentki kulturoznawstwa dzielą mnie lata świetlne. A z drugiej strony nadal mam w sercu wszystkie żywe  uczucia, pamietam zapach tamtej słonecznej jesieni i melodię oraz słowa piosenki Czesława Niemena „ mimozami” :

„Mimozami jesień się zaczyna,

Złotawa krucha i miła.

To ty, to ty jesteś ta dziewczyna,

Która do mnie na ulicę wychodziła (…)”

Te emocje i wspomnienia będą mnie już zawsze ogrzewać w sercu i przypominać jak rodziło się nasze uczycie. Fajnie było tak po latach za sprawą beretu i jesiennych kadrów stać się znowu tamtą dziewczyną… z którą nadal tak wiele mnie łączy ! 


Zdjęcia wykonał Łukasz z https://www.cardiganbrothers.com/

Sukienka i marynarka Vissavi

Buty Ryłko

Biżuteria Apart

Beret Bizuu

Torebka Pinko

0 0 votes
Article Rating

Patrycja Sołtysik5 października, 2019share

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Olga
Olga
3 lat temu

Kochana, do Twarzy Ci w berecie! 💕

1
0
Would love your thoughts, please comment.x