Blog Pati Sołtysik prosi o zaakceptowanie plików cookie związanych z działaniem strony internetowej. Więcej informacji o plikach cookie i przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce ochrony prywatności.późniejAKCEPTUJE

nieskończoność

Zupełnie inaczej planowałam dzisiejszy wpis na blogu w pierwszą rocznicę jego istnienia. Ostatnie wydarzenia sprawiły jednak, że czas się zatrzymał, a ja razem z nim. Dlatego dzisiaj wyjątkowo postanowiłam podzielić się z Wami filmem i zdjęciami niezwykle symbolicznymi .

Jakiś czas temu zostałam poproszona przez markę Apart do nagrania swojej wypowiedzi na temat „nieskończoności” , jej symboliki, powiedzenia czym dla mnie jest. 

Z przyjemnością przyjęłam to zaproszenie ponieważ od wielu lat wzór przewróconej ósemki nie mającej początku i tym bardziej końca jest dla mnie bardzo ważny. Od kilku miesięcy zdobi nawet mój nadgarstek w postaci tatuażu. Dla mnie nieskończoność to symbol kobiecości . Siły, miłości, macierzyństwa, delikatności, zmysłowości … wszystkiego co mam w sobie jako Kobieta. Koniecznie zobaczcie materiał wideo. 


Nieskończoność to dla mnie symbol kobiecości. Delikatności, kruchości …jednocześnie zdecydowania i siły.Moja zmysłowość, moja delikatność, moja naturalność, moja świadomość… nieskończona kobiecość ! 

Macierzyństwo – moja nieskończona miłość do synka. Troska i czułość. Moje ramiona, to bezpieczne schronienie.

Żona – czuje się uzupełniona przez mojego mężczyznę. Spełniona będąc jego kobietą. Przy Nim czuje się wyjątkowa. 


Gdy realizowaliśmy ten materiał sytuacja na świecie i w naszym kraju nie były jeszcze tak trudne. Dziś wiem, że potrzebujemy nieskończenie wiele siły i wierzę, że damy radę ! Rok temu gdy pisałam pierwszy wpis na bloga nie wiedziałam, że po dwunastu miesiącach tak właśnie będzie wyglądać moja rzeczywistość. Świat się zatrzymał, a ja razem z nim. Doceniam to co mam i tak, boję się właśnie tylko tego, że mogę to stracić … 

Pozostaje mi życzyć i sobie Wam, abyśmy jak najszybciej odzyskali równowagę i abyśmy za rok witali 20 marca w zdecydowanie bardziej optymistycznych okolicznościach. I tak właśnie musi być ! 

Dziękuje Wam za pierwszy rok obecności tutaj ! Doceniam wsparcie i każdy komentarz. Teraz, gdy wszyscy mamy więcej czasu na czytanie obiecuje pisać dla Was częściej. 


Zdjęcia i film http://www.natiandalex.com/

biżuteria Apart

moja stylizacja Intimissimi

0 0 votes
Article Rating

Patrycja Sołtysik20 marca, 2020share

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x