Blog Pati Sołtysik prosi o zaakceptowanie plików cookie związanych z działaniem strony internetowej. Więcej informacji o plikach cookie i przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce ochrony prywatności.późniejAKCEPTUJE

od serca

Co roku podkreślam, że w zbliżających się walentynkach widzę coś więcej niż skomercjalizowane niepolskie święto… w moim odczuciu jest zupełnie odwrotnie! Walentynki to idealny pretekst i okazja do świętowania miłości i wyznawania uczuć. Do powiedzenia „kocham” nie tylko mężowi, partnerowi ale wszystkim bliskim nam osobom. Nie lubię gdy ktoś mówi, że „walentynki ma cały rok”, to trochę tak jakby powiedzieć, że gwiazdka czy urodziny trwają dwanaście miesięcy… Po to są mniejsze i większe wyjątkowe daty, aby je właśnie wtedy szczególnie celebrować. Dlatego u nas co roku 14 luty to fajny rodzinny dzień, pełen drobnych gestów, walentynek i czułości. Jest to też idealny impuls aby znaleźć w kalendarzu termin na coś romantycznego jak np. masaż we dwoje czy odkładaną od tygodni małżeńską randkę i kolację. Wspólny czas jest bezcenny i najważniejszy dlatego właśnie walentynki u nas to po prostu czas na miłość. Nie zmienia to faktu, że fajnie podarować drugiej osobie walentynkę, która właśnie o tym wspólnym czasie i wyjątkowych chwilach będzie przypominać w mniej kolorowe i radosne dni.

Dlatego jeśli szukacie pomysłu na walentynkę dla ukochanej osoby przygotowałam specjalnie listę prezentów od serca. Od kilku lat jako ambasadorka marki Apart śledzę najnowsze wzory i kolekcje tej marki. Najbardziej lubię modele (i takie też wam polecam na różne okazje ) nowoczesne, modne i przede wszystkim niedrogie. W moim odczuciu biżuteria to nie tylko diamenty i brylanty! Te zostawmy na wielkie wyjścia:) Na codzień i na specjalne okazje też, proponuje może mniej szlachetne, ale dla mnie dużo bardziej wartościowe emocjonalnie błyskotki.

Od serca dla Niej:

  1. Delikatny srebrny naszyjnik serce (ten, który mam na zdjęciu)
  2. Subtelny złoty pierścionek z rubinami syntetycznymi i cyrkoniami – serce
  3. Piękna bransoletka ze stali szlachetnej w kolorze różowego złota
  4. Druga bransoletka ze stali szlachetnej w kolorze różowego złota ( z mniejszymi serduszkami)
  5. Absolutnie urocze złote kolczyki serca z różową emalią
  6. Subtelne kolczyki srebrne (w kolorze złotym ) serca

Od serca dla Niego:

Tu lista będzie krótsza, co nie oznacza, że gorsza. Skoro najbardziej wartościowy jest wspólny czas, to na walentynki dla panów proponuję po prostu trzy modele odmierzaczy czasu właśnie.

  1. sportowy zegarek Aztorin w promocyjnej cenie
  2. klasyczny zegarek BERGSTERN HARMONY z granatową tarczą
  3. dla fanów piłki nożnej zegarek AZTORIN EKSTRAKLASA

Mam nadzieję, że moja lista okaże się być dla Was przydatną inspiracją prezentów walentynkowych. Niech 14 luty będzie po prostu udanym i szczególnym dniem! Tego życzę… od serca!


zdjęcia Joanna Kowalik-Kręcina

4 4 votes
Article Rating

Patrycja Sołtysik6 lutego, 2022share

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x